http://rannikumatkarada.maaturism.ee
Maaturism Eesti Saunatee Eesti Toidutee Liivimaa Maitsed Sündmused 2019 Liikme info Kontakt

Kuidas saada ühingu liikmeks?

Prindi leht

Vastavalt põhikirjale võivad ühingu liikmeteks olla turismiettevõtjad, kes asuvad valdades või alla 10 000 elanikuga linnades ning pakuvad majutusteenust, aga samuti ka toitlustuse, matkade, ürituste, transpordi korraldajad, organisatsioonid või ühingud, kes teevad koostööd maaettevõtjatega või esindavad neid.

Ühingu liikmeks astumisel peab taotleja esitama ühingu juhatusele ühingu liikmeks astumise taotluse.

Taotleja poolt esitatud avalduse vaatab läbi Ühingu juhatus, kes otsustab taotluse rahuldamise ühe kuu jooksul taotluse esitamisest.

Taotlejat informeeritakse juhatuse otsusest ühe kuu jooksul otsuse tegemisest ning taotluse rahuldamisel saadetakse asjassepuutuv informatsioon ning arve liikmeks astumise tasu ning liikmemaksu kohta.

Liikmelisus tekib pärast tasude maksmist. Juhul, kui juhatus keeldub taotlejat Ühingu liikmeks vastu võtmast, on taotlejal õigus nõuda, et tema liikmeks vastuvõtmise otsustab üldkoosolek.

Ühingu liikmeks astumise tasu on 60 € (ühekordne makse) ning liikmemaks 100 € aastas (8,33 € kuus).
Aastamaks tagab informatsiooni kättesaadavuse (liikmekirjade ja meilide teel), soodsad koolitused ja trükipakkumised, liikmete jaoks tehtavate väljaannete kättesaamise, soovi korral tasuta oma ettevõtte reklaammaterjalide saatmise messidele jms. Samuti on kõik ühingu liikmed koos lühikontaktidega kodulehel olevas liikmete nimekirjas ning liikmemaks tagab ettevõtjale tema info avaldamise maaturismi 6 keelsel kodulehel www.maaturism.ee.
Kodulehel saab ettevõtja soovi korral jooksvalt parandada teenuste hindasid, lisada pakette (aktiivse puhkuse pakette, perepakette jne.), vahetada fotosid, lisada aktiivse puhkuse teenuseid, täiendada seminari- ja toitlustusteenuste informatsiooni jms. Kõik eelloetletud parandused ja täiendused on ettevõtjale tasuta.

MTÜ Eesti Maaturism põhikiri
Ühingu liikmeks astumise taotlus
Selgusid Eesti parimad söögikohad 2015. aastal!
50 parima söögikoha edetabelisse mahuvad nii lihtsa kohaliku traditsioonilise toidu pakkujad kui rahvusvaheliselt tunnustatud gurmeerestoranid.
Lõuna-Eesti "KOLLASED AKNAD"
Aasta tagasi käivitas Lõuna-Eestis kokku viis aastat kestva National Geographic´u kollaste akende projekti.
Kitsarööpmeline raudtee ja Gros Johannisoff (Jaanimõisa) jaam kutsuvad reisile
Otepää lähistel Põlva maakonnas Pikajärve külas avati 15. juunil kitsarööpmeline raudtee.
Uudiste arhiiv | Turismiteemalisi uudiseid leiad lisaks infoturism.ee-st
Otsi
Eesti Maaturism MTÜ;  Vilmsi 53g, 10147 Tallinn;  Tel: +372(0) 600 9999;  E-mail: eesti [at] maaturism.ee | Sisupuu