Maaturism Eesti Saunatee Eesti Toidutee Liivimaa Maitsed Sündmused 2019 Liikme info Kontakt
Majutused
 
Aktiivne puhkus
 
Toitlustamine siseruumides
 
Seminarid ja koosolekud
 
Veel huvitavat
Perepuhkus
Lastelaagrid
Midagi teistmoodi
Reisikorraldajad
EHE MÄRK
"Meie Anni" retseptid
Puudub flashplayer?
Pärnumaa
Tasub vaadata
Soomaa Rahvuspark
Nigula Looduskaitseala
Pärnu-Ikla puhkeala
Eesti Muuseumraudtee Lavassaares
Kihnu saar
Tõstamaa mõis
Soontagana maalinn
Kurgja Talumuuseum
Tori mõis
Pärnu linn
Pärnu jõgi
Luitemaa looduskaitseala

Fishing Village

Puhkemaja, Puhkeküla
Maksimaalne kohtade arv: 36+
Avatud: Aastaringsel
Aadress
Kontaktid
Kaste tee 1, Eametsa küla,
85001, Tori vald,
Pärnumaa
Gsm: +372 509 7841
info [at] fishingvillage.ee
Kontaktisik: Jakob Kose   eesti keeles Русский язык english 
GPS kordinaadid:  24°27′37″E, 58°24′10″N
Asukohakirjeldus:  Majutus, karavanipark, slipp (minisadam) asuvad aadressil Kaste tee 1, Eametsa küla, Tori vald, Pärnumaa. Sadamakohvik, forellipüük, paadilaenutus ja sadam asuvad aadressil Uus-Sauga 62, Pärnu. Kahe kompleksi vahe ca 450 m.
Fishing Village on omapärane puhke- ja vabaajakeskus Pärnus Sauga jõe kaldal. Meie tegevusalad on sadamateenuste pakkumine, aeru- ja mootorpaatide laenutamine, kalastusvarustuse rent ja müük, karavanipark, kämping, telkimine ja sadamakohvik forellipüügiga.

MAJUTUS: Majutuseks on kalurionnikesed (kokku 4 kohta), puhkemaja (kuni 7 kohta) ja glamping pop-up hotell (kuni 25 kohta). Telkida saate avaral telkimisalal (kuni 30 kohta).
GLAMPING: Ruumikad telgid on stiilset kujundatud hotellitoad kus on pehmed padjad, madratsid, soe tekk, öökapp, soojapuhur, laud ning mõnus terrass vaatega jõele. Üks luksustelk mahutab 5 inimest ning telke on kokku viis. Hommikul kuni 12-ni saate kasutada välikööki või külastada sadamakohvikut.
PUHKEMAJA: Jõe- ja tiigivaatega Paadimaja on 50 m² hubane kahe korrusega palkmaja. Esimesel korrusel on avatud köök, suur nurgadiivanvoodi ja dušširuum. Teisel korrusel on üldkasutatav pind kolme eraldi voodiga ning magamistuba kahe voodiga. Maja on sobiv neljale inimesele, kuid vajadusel mahub siia magama 7 inimest. Köögis on kasutamiseks ahi, pliit, nõud ja nõudepesumasin. Meilt saate ka laenutada paate kas kalastuseks või lõbusõiduks Sauga jõel. Lisatasu eest kütame teile terrassil oleva kümblustünni soojaks.
KALURIONNID: Olemas kaks suurepärase vaatega jõeäärset katusealust. Sobib ideaalselt kui soovid hommikul vara meie juurest näiteks kalale minna. Eraldi hoones 60 m kaugusel on dušš ja wc. Üks katusealune mahutab kuni 2 inimest (põrandapind 12m²).
KARAVANIPARKLA: 20 autosuvila jaoks pakume elektriga varustatud laagriplatsi. Meil on keemilise WC tühjendamise võimalus, veevõtukoht, dušširuumid, grillimiskohad.
SAUN: Kadakalõhnalise sauna leiliruumi mahub mugavalt 4 inimest. Sauna kasutamine ainult ettetellimisel!

SADAMAKOHVIK JA FORELLIPÜÜK: Puhke- ja vabaajakeskuse südameks on jõeäärne sadamakohvik. Menüüs on kala- ja liharoad, mis valmivad valdavalt sütel. Kala saabub meile otse kaluri paadist, uluk Eesti metsadest jahimeestelt - ikka selleks, et pakkuda kõige värskemat! Püüa ise tiigist vikerforell, mille valmistame elaval tulel.
Sadamakohvikus on ideaalne viia läbi ka ärikohtumisi ja tähtpäevi varakevadest hilissügiseni - hubane kohvikuhall pakub kaitset vihmase ja tuulise ilma eest.

Lisavõimalused: Vaba aja veetmiseks on lastenurk, minifarm ja paadilaenutus. Mängida saab jalgpalli, disc-golfi või lasta märki vibulasketiirus.Pakume kalagiiditeenust koos varustusega, kus viime seltskonna paatide või laevaga Pärnumaa vetele. Looduse nautlejad ja romantikud viiakse lõbusõitudele ajaloolise laevaga Johanna.
Pakume telkide ja jalgrataste laenutusvõimalust.

Hinnad: Glamping 99€/ööpäev, kalurituba 50 €/ööpäev, paadimaja 4-le 140€/ööpäev, saun 99€/kuni 12 tundi, karavanikoht 14 €.
Aktiivne puhkus
Pärnu jõel ja lahel giidiga kalapüügireisid gruppidele 
Laevasõit Pärnus ajaloolise postilaevaga Johanna 
Vibulaskmine liikuva märklaua pihta 

Selgusid Eesti parimad söögikohad 2015. aastal!
50 parima söögikoha edetabelisse mahuvad nii lihtsa kohaliku traditsioonilise toidu pakkujad kui rahvusvaheliselt tunnustatud gurmeerestoranid.
Lõuna-Eesti "KOLLASED AKNAD"
Aasta tagasi käivitas Lõuna-Eestis kokku viis aastat kestva National Geographic´u kollaste akende projekti.
Kitsarööpmeline raudtee ja Gros Johannisoff (Jaanimõisa) jaam kutsuvad reisile
Otepää lähistel Põlva maakonnas Pikajärve külas avati 15. juunil kitsarööpmeline raudtee.
Uudiste arhiiv | Turismiteemalisi uudiseid leiad lisaks infoturism.ee-st
Otsi
Eesti Maaturism MTÜ;  Vilmsi 53g, 10147 Tallinn;  Tel: +372(0) 600 9999;  E-mail: eesti [at] maaturism.ee | Sisupuu