Maaturism Eesti Saunatee Eesti Toidutee Liivimaa Maitsed Sündmused 2019 Liikme info Kontakt
Majutused
 
Aktiivne puhkus
 
Toitlustamine siseruumides
 
Seminarid ja koosolekud
 
Veel huvitavat
Perepuhkus
Lastelaagrid
Midagi teistmoodi
Reisikorraldajad
EHE MÄRK
"Meie Anni" retseptid
Puudub flashplayer?
Valgamaa
Tasub vaadata
Otepää looduspark
Otepää Maarja luteri kirik
Otepää kõrgustik
Kuutsemägi
Harimäe vaatetorn
Sangaste loss
Hellenurme vesiveski
Helme ordulinnuse varemed
Barclay de Tolly mausoleum
Taagepera mõisahoone
Karula rahvuspark
Koiva puisniidud
Pühajärv

Kääriku Spordikeskus

Hotell
Maksimaalne kohtade arv: 162
Avatud: Aastaringsel
Kaugused suurematest linnadest: Tallinn 240 km; Tartu 50 km; Pärnu 180 km;
Aadress
Kontaktid
Kääriku,
67301, Otepää vald,
Valgamaa
Telefon: +372 766 5600
Gsm: +372 5305 1265
kaariku [at] tehvandi.ee
Kontaktisik: Heiki Ehte   eesti keeles Русский язык suomi english 
GPS kordinaadid:  26°23'19'' E, 58°0'11'' N
Majutus: Kääriku hotellis on võimalik majutada koos lisavooditega ligi 122 koha. Suviseid majutuskohti pakume ligi 80-le ja lisaks veel telikmisvõimalus paarisajale inimesele. Just suurepärastele telkimisvõimalustele järve kaldal on meie klientideks suve- ja talvepäevi korraldavad firmad. Tänu laiale territooriumile on meil võimalik majutada suur hulk inimesi.
Kääriku Spordikeskuses on aastakümneid olnud puhkamiseks ja sportimiseks üks Eesti populaarsemaid kohti. On ikka räägitud, et kõik, mis Sa teed Käärikul, omandab omanäolise Käärikuliku tähenduse. Käärikust on tänaseks välja kujunenud spordikeskus, kus traditsioonid ja pikaajalised kogemused, innovaatiline mõtteviis ning sõbralik õhkkond tagavad Käärikul peatujatele mõnusalt veedetud aja, olgu siis see mõttetöö tegemiseks, sportimiseks, matkamiseks, saunas kä iseks, magamiseks või söömiseks.
Konverentsiteenused, seminarid ja koosolekud: mugavad lahendused konverentside, seminaride ja loengute läbiviimiseks. Konverentsiks on võimalik kasutada 150 kohalist konverentsisaali, 40 kohalist ja 20 kohalist auditooriumi. Teie kasutuses on data- ja grafoprojektor, wifi, pabertahvel, must- ja valge tahvel, TV, DVD+video.
Toitlustusteenused: Söögisaalis pakume toitlustust 200-le inimesele, kohvipause ja pidulikke vastuvõtte.
Spordi-ja tervisteenused: Spordihoones võimalused korvpalliks, võrkpalliks, võimlemiseks, kergejõustikuks ja lauatenniseks. Suures võimlas on sisejooksurada 80 meetrit. Jõusaal on sisustatud ajakohaste jõu- masinate ja trenažööridega. Välitingimustes saab tegeleda rannavolle, võrkpalli, korvpalli ja käsipalliga. Suvel mängi tennist savi- ja tartaanväljakul. Käärikul on täismõõtmeline kergejõustikustaadion ja väliujula 50 ja 25m, hüppetorn 2,3 ja 6m.
Aktiivne puhkus: Suvel matka meie matkarajal ja talvel suusata meie nõlvadel ja orgudes. Matkarajad ja suusarajad on kõik tähistatud viitadega ja neid läbides jõuad alati turvaliselt koju. Suviseid matkaradu on kolm - jooksurada 5km, järvering 2,3 km ja Seinamäe ring 4,6 km. Seinamägi pakub palju elevust just ekstreemsportlastele. Talviseid suusaradu on viis – Kekkonen 14km, 5km, 3km, valgustaud rada 2,4 km ja Kääriku-Pühjajärve-Kääriku 16km. Suureks suusasõprade magnetiks on saanud meie igaaastane Kekkose suusaõit märtsis.
Kääriku Spordikeskus on suurepärane koht spordilaagrite läbiviimiseks. Siinsed mitmekesised võimalused ning treeningtingimused tagavad efektiivsed tulemused. Rahulik ning looduslik keskkond aitab koguda energiat paremate tulemuste saavutamiseks! Ideaalne koht võistluseelseks lõdvestuseks.
Pakume soodsaid spordilaagrite pakette noortele ja täiskasvanutele.
Puuküttega saunad järve ääres: Kääriku nõlvadelt laiub ilus vaade looduslikult kaunile järvel, mille ääres asub kaks sauna. Kekkoneni saun on mõeldud lõõgastuseks väiksemale seltskonnale, umbes 15 inimest. Staadioni vahetus läheduses asuv Suur saun mahutab korraga 30 inimest, milles on võimalik kütta ka kaks leiliruumi. Mõlemas saunas on õdusaks istumiseks kaminaruum. Suureks lemmikuks on kujunenud tünnisaun. Saunade juures on olemas lõkkeplats ja grillimise võimalus. Meie kokkadel on pakkuda sauna spetsiaalne sauna-menüü või siis piknikukorv. Spordisaun: Spordihoones asuv saun on mõeldud kiireks leilivõtuks pärast intensiivset treeningut. Spordisaun mahutab umbes 60 inimest, kus on eraldi meeste- ja naisteriietusruum ning ühine leiliruum. Hüva leili!
Ootame Teid Kääriku Spordikeskusesse puhkama ja treenima aastaringselt!
Hinnad: Majutus: Tuba ühele 35 €, tuba kahele 50 €, tuba kolmele 59 €, peretuba 69 €, sviit 69 €, lisavoodi 13 €, alla 6a. tasuta va toit.
Hommikusöögid hinna sees!
Aktiivne puhkus
Kalapüük looduses  

Toitlustamine siseruumides
Rahvustoidu pakkumine  (200 inimest)
Üle 100 inimese  (200 inimest)

Seminarid ja koosolekud
Kuni 20 inimest
Seminariteenus (20 inimest)
20-50 inimest
Seminariteenus (40 inimest)
Üle 100 inimese
Seminariteenus (150 inimest)


Selgusid Eesti parimad söögikohad 2015. aastal!
50 parima söögikoha edetabelisse mahuvad nii lihtsa kohaliku traditsioonilise toidu pakkujad kui rahvusvaheliselt tunnustatud gurmeerestoranid.
Lõuna-Eesti "KOLLASED AKNAD"
Aasta tagasi käivitas Lõuna-Eestis kokku viis aastat kestva National Geographic´u kollaste akende projekti.
Kitsarööpmeline raudtee ja Gros Johannisoff (Jaanimõisa) jaam kutsuvad reisile
Otepää lähistel Põlva maakonnas Pikajärve külas avati 15. juunil kitsarööpmeline raudtee.
Uudiste arhiiv | Turismiteemalisi uudiseid leiad lisaks infoturism.ee-st
Otsi
Eesti Maaturism MTÜ;  Vilmsi 53g, 10147 Tallinn;  Tel: +372(0) 600 9999;  E-mail: eesti [at] maaturism.ee | Sisupuu